olakrzys-slub-palac-pstrokonie

Ho ho ho. Właśnie zauważyłam że mój ostatni wpis na blogu jest z marca… cóż, to nie bez powodu! Od maja działam na najwyższych obrotach, mam wrażenie że nawet podwójnych. Ale dziś korzystając z tego że przeziębienie wpędziło mnie na chwilę do łóżka, mam dla was nowy wpis! A będzie o Oli i Krzyśku którzy w pewien lipcowy dzień wzięli W KOŃCU ślub, w Pałacu Pstrokonie!

sesjanarzeczenska-poradnik

Cześć! Dziś początek serii wpisów o przygotowaniach do ślubu i wszystkich rzeczach o których mogliście jeszcze nie myśleć, a mogą być kluczowe w Waszym wielkim dniu! Na pierwszy temat wzięłam sesję narzeczeńską, czyli coś co dla niektórych jest ważnym punktem programu, dla innych czymś zbędnym lub po prostu nie mają na nią pomysłu. Dziś przychodzę Wam z pomocą i inspiracją!

zegnam-2020-podsumowanie

Cześć oto ja! Człowiek podsumowanie! W tym roku oczywiście nie będzie inaczej bo jak można zakończyć tak… specyficzny rok, bez podsumowania? Dlatego dziś postaram się zebrać całe to dobro które mimo wszystko mi się przydarzyło w 2020! A dodatkowo będziecie mogli zobaczyć te zdjęcia których jeszcze nie miałam szansy opublikować w tym sezonie! To co? Lecimy!

martynawiktor-sesja-narzeczenska-z-alpakami-3-urodziny-jak-w-bajce

Cześć! Dziś 14.11.2020, wiecie co to oznacza? Przede wszystkim moje “Jak w Bajce” obchodzi swoje trzecie urodziny! A ja… ja obchodzę nieco więcej! Przeglądając poprzednie wpisy doszłam do wniosku, że wiele tu nie wymyślę żeby nadawało się na cały post. Dlatego dziś przychodzę do Was z czymś super fajnym! Sesja narzeczeńska z alpakami, którą zrealizowałam razem z Martyną i Wiktorem! To kto potrzebuje podnieść się nieco na duchu?

Copyright © 2020 Jak w Bajce