ewelina-mateusz-sesja-w-sadzie

Cześć! Ponieważ zdecydowana większość zagłosowała na moim instagramie na to żebym zrobiła wpis z tej sesji tak więc robię… żartuję! Zrobiłabym go tak czy inaczej! Za bardzo przypadła mi do gustu sesja narzeczeńska tej dwójki! Dlatego więc zapraszam na miłość i ciepełko na zdjęciach (bo za oknem szaro, buro i ponuro).

Share:
pinkyellow-sesja-slubna

Oto jest! Sesja ślubna która była moim małym marzeniem! Dziś przedstawiam ją Wam w pełnym wydaniu, po zapowiedziach widzieliście czego mniej więcej możecie się spodziewać. Otóż nie chciałam żeby była to kolejna “boho” sesja w beżowych, naturalnych kolorach z piórami i koronkami, mimo że nie mam im zupełnie nic do zarzucenia! W mojej głowie pojawił się pomysł totalnie kolorowej sesji w której będzie dominował róż i żółty… A miejsce jeszcze bardziej nietypowe bo studio! Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na solidną dawkę koloru i miłości!

Share:
sesja-lifestyle-czy-warto

Cześć! Dziś przychodzę do Was z bardzo ważnym dla mnie wpisem. Po tytule moglibyście powiedzieć że będzie to tylko i wyłącznie żywa reklama moich sesji i pewnie poniekąd właśnie tak będzie, ale sam wpis jest dla mnie bardzo osobisty… dlaczego? Sprawdźcie sami co dziś dla Was przygotowałam!

Share:
sesja-slubna-w-gorach

Cześć! Powroty z urlopu wiadomo, nie są łatwe. Jednak mając w myślach fakt że mam Wam do pokazania tak wspaniały materiał który stworzyłam wraz z dwoma fantastycznymi parami… trochę mi lepiej! Dziś chcę się z Wami podzielić pierwszą sesją i w dodatku ślubną! A pomyśleć że o mały włos w ogóle by się nie odbyła…

Share:
in Sesja narzeczeńska

Piknik w Lesie

at
sesja-w-lesie

Cześć! Nadaję do Was jeszcze z Łodzi bo jutro wybywamy na wyczekany urlop! Ale zanim się to stanie stwierdziłam że zostawię Wam tu jeszcze spontaniczny wpis! Wiecie że w poniedziałek (04.03.2019), mnie i Kacperkowi wybiła pierwsza rocznica zaręczyn? Nie to żebyśmy obchodzili ten dzień jakoś szczególnie ale kiedy tak chodziłam po lesie u rodziców na wsi, trafiłam na przepiękne miejsce… I tak wpadł mi do głowy pomysł wspólnego pikniku… w lesie!

Share:
in Sesja lifestyle

Roczek Wojtusia

at
roczek-wojtusia

Nadszedł TEN dzień, 15.02.2018 w naszej rodzince pojawił się mały szkrab. Jeszcze przed jego urodzeniem chciałam żeby on i jego rodzice mieli pamiątkę z tego całego pierwszego roku, kiedy dziecko zmienia się tak szybko że sami nie wiemy kiedy to się dzieje…

Dlatego Wojtusia uwieczniałam miesiąc po miesiącu, zwykle w domu, naturalnie, bez dodatków i dziś chcę podzielić się tym również z Wami! Zapraszam na cały rok z tym uroczym Panem! 

Share:
sesja-dziecieca-jak-w-bajce

Cześć! Dzisiejszy post będzie skierowany do rodziców którzy zastanawiają się nad sesją dla swojego dziecka, niezależnie od wieku! Ponieważ na codzień zmagam się jeszcze z pytaniami na czym polega sesja dziecięca, jak się do niej przygotować oraz co jest a czego nie ma w moim studiu! Dziś zbierzemy to wszystko w całość dzięki czemu będziecie mogli rozwiać swoje wątpliwości!

Share:
in Podsumowania

Rok 2018

at
podsumowanie-2018

 

Tym razem podsumowanie roku przychodzi faktycznie w odpowiednim czasie (nie to co w 2017)! Samo wybieranie zdjęć zajęło mi dużo czasu, ale przeglądając te wszystkie sesje które udało mi się zrobić w tym roku, doszłam do wniosku że rok 2018 był niesamowity i mam wrażenie że przełomowy w moim życiu… Dlatego z ogromną przyjemnością oraz małą łezką w oku, zapraszam Was na zdjęciowe podsumowanie tego roku!

 

Share:
in Sesja lifestyle

Sesje Świąteczne

at
sesja-swiateczna

 

Dziś dokładnie na dzień przed Wigilią zapraszam Was na wpis specjalny! Sesje świąteczne zakończyłam już tydzień temu dlatego mogę pozwolić sobie na kilka słów oraz dawkę zdjęć tutaj! W tym roku, podeszłam do tego tematu trochę inaczej, chciałam aby zdjęcia które dostaniecie ode mnie były ponadczasowe, pełne miłości i łączącej Was więzi, odeszłam od konkretnie ustawionej scenki i mnóstwa dodatków… A więc jak to było? Zapraszam Was do MOJEGO Świątecznego klimatu!

 

Share: