martamariusz-sesja-poslubna

Cześć w walentynki! Osobiście nie jestem super fanką tego święta, ale hej! Każdy powód jest dobry żeby zrobić coś miłego dla drugiego człowieka, zwłaszcza takiego wyjątkowego! Dlatego ja mam dziś dla Was przecudowną sesję Marty i Mariusza! Ta sesja poślubna w muzeum książki artystycznej bardzo Wam się spodobała na instagramie! A ja nie będę ukrywać, moje serduszko również skradła!

olakrzys-slub-palac-pstrokonie

Dziś przyszedł czas na coś wyjątkowego – ślub Pałac Pstrokonie. Właśnie zauważyłam że mój ostatni wpis na blogu jest z marca… cóż, to nie bez powodu! Od maja działam na najwyższych obrotach, mam wrażenie że nawet podwójnych. Ale dziś korzystając z tego że przeziębienie wpędziło mnie na chwilę do łóżka, mam dla was nowy wpis! A będzie o Oli i Krzyśku którzy w pewien lipcowy dzień wzięli W KOŃCU ślub!

zegnam-2020-podsumowanie

Cześć oto ja! Człowiek podsumowanie! W tym roku oczywiście nie będzie inaczej bo jak można zakończyć tak… specyficzny rok, bez podsumowania? Dlatego dziś postaram się zebrać całe to dobro które mimo wszystko mi się przydarzyło w 2020! A dodatkowo będziecie mogli zobaczyć te zdjęcia których jeszcze nie miałam szansy opublikować w tym sezonie! To co? Lecimy!

Copyright © 2020 Jak w Bajce