joanna piesiak, jak w bajce fotografia

 

 

Skoro tu jesteś to chcesz wiedzieć kto czai się po drugiej stronie! Pozwól że opowiem Ci o sobie kilka słów! Nazywam się Asia i swoją przygodę z fotografią zaczęłam, kiedy w gimnazjum w moje ręce wpadł stary, analogowy aparat mojego taty. Wtedy narodziła się moja miłość do zdjęć, a z każdym kolejnym negatywem zakochiwałam się coraz mocniej! Poza fotografią kocham zwierzęta, a zwłaszcza swoje! Dlatego u mnie w domu buszują dwa koty - Judyta i Lucjan. Mam kilka tatuaży, a w planach kolejne. Lubię też usiąść z kubkiem pysznej herbaty (lub dobrego piwa kraftowego),  przed Netflixem z moim już-mężem Kacprem!

Mało kiedy zwalniam ponieważ zdjęcia wypełniają 99% mojego czasu, ale jeżeli już uda mi się złapać chwilę dla siebie to możecie mnie znaleźć na moim pół-prywatnym instagramie @jakwbajce_pogodzinach! Ostatnio do moich pasji dołączyło nagrywanie dwóch podcastów, dlatego możecie posłuchać jak mówię o życiu fotografa z tymi pozytywnymi jak i negatywnymi sytuacjami. A także sprawdzić luźny podcast który nagrywam z moim mężem w którym poruszamy tematy śmieszne i te przyjęte jako "tabu". Obydwa podcasty znajdziesz na spotify i itunes pod nazwami "JakwBajce_pogodzinach" oraz "Pan i Pani".

Jestem przede wszystkim fotografem ślubnym, towarzyszę moim Parom w jednym z najpiękniejszych dni w ich życiu! Najważniejsze są dla mnie emocje, bo to właśnie te szczere uśmiechy i wzruszenia są najpiękniejszą pamiątką na lata! Przed i w dniu ceremonii, nie jestem tylko "Panią fotograf", jestem koleżanką która pomaga, rozśmiesza i gasi pożary. Kiedy nie jestem na ślubach, robię zdjęcia narzeczeńskie i lifestyle. Zdarza mi się biegać na zdjęciach w deszczu, uwieczniać ulotne momenty przy ostatnich promieniach zachodzącego słońca, bawić i rozśmieszać dzieci, tulić noworodki i słuchać miłosnych opowieści.

Bo wtedy wszystko, chociaż na krótką chwilę, jest Jak w Bajce!

 

To tyle o mnie, teraz pomówmy o Was!

Copyright © 2020 Jak w Bajce