in O moich sesjach, Sesja lifestyle

Sesja lifestyle, czyli tylko Wy!

at
czym-jest-sesja-lifestyle

Hej! Dzisiejszym postem rozpoczynam cykl wpisów o sesjach które wykonuje, dzięki temu będziecie mogli bliżej poznać mnie i moją pracę! Na pierwszy ogień biorę zdjęcia, które w ostatnim czasie skradły moje serce! Są to sesje lifestyle! Co to takiego? 


To bardzo proste! Sesja lifestyle, to zdjęcia rodzinne lub indywidualne wykonywane u Was w domu. Tutaj pewnie niektórzy z Was zastanawiają się dlaczego w domu? Pomysł może nie jest nowy i napewno nie ja pierwsza takie zdjęcia zaczęłam robić, ale może od początku. Wszystko zaczęło się od zdjęć ciążowych, które wykonałam dla jednej z moich stałych klientek, Anety. 


sesja lifestyle, sesja rodzinna, sesja ciążowa, naturalna sesja rodzinna, fotograf łódź


Moja pierwsza Sesja Lifestyle

 Umawiając się na sesję ciążową, spontanicznie postanowiłyśmy zrobić zdjęcia w domu w przyszłym pokoiku małej Kornelii. Okazało się że nagle proste zdjęcia nabrały zupełnie innego charakteru, a sami przyszli rodzice mogli przez chwilę zapomnieć o całym świecie, pouśmiechać się do siebie, poczuć ten cudowny czas oczekiwania!

Po urodzeniu ich córeczki, przyjechałam z kolejną wizytą, wtedy zrozumiałam że jest to świetna opcja dla rodzin z małymi dziećmi, które w nowych miejscach mogą czuć się niekomfortowo. Ale również dla samych rodziców, którzy nigdzie nie muszą się spieszyć oraz wszelkie butelki, ubrania na przebranie i ulubione zabawki swojego dziecka mogą mieć pod ręką, to zaoszczędza wiele stresu!

Tak właśnie zaczęła się moja podróż po wielu wspaniałych rodzinkach! Cudownie jest na krótką chwilę być z Wami, poczuć rodzinną więź która Was łączy a która jest najlepiej widoczna właśnie w Waszych domach!  Z moją małą pomocą wspólnie tworzymy dla Was ponadczasowe pamiątki! 

Zainteresowani? To teraz przejdźmy do przygotowań…


sesja lifestyle, sesja rodzinna, sesja dziecięca, sesja noworodkowa, naturalne zdjęcia rodzinne, fotograf łódź

Jak w Bajce, Joanna Piesiak fotografia, sesja lifestyle łódź, naturalna fotografia łódź

sesja lifestyle, domowa sesja noworodkowa, sesja rodzinna, fotograf łódź

sesja lifestyle, sesja domowa, naturalne zdjęcia rodzinne, fotograf łódź


Jak się przygotować?

Jak się do takiej sesji lifestylowej przygotować? Cóż najlepiej tego nie robić! Serio! Na sesję poświęcam do 2 godzin, dlatego możecie zaplanować sobie luźny dzień który poświęcicie tylko dla siebie, nastawcie się na dużo przytulania, czułości i uśmiechów! Zapomnijcie o utartym schemacie sesji zdjęciowej na której sztywno zastygacie w pozach przed obiektywem! Możecie wyciągnąć swoje ulubione gry planszowe, wyjąć z szafy albumy ze zdjęciami do wspólnego oglądania lub książki które lubi Wasze dziecko! Koncepcja jest dowolna i najlepiej gdy jest dopasowana przez Was!

Sesja lifestyle może być zarówno ciążowa, noworodkowa, rodzinna jak i narzeczeńska czy indywidualna! 


Jak w bajce, Joanna Piesiak, sesja narzeczeńska, fotograf łódź

Jak w Bajce, Joanna Piesiak fotografia, sesja lifestyle łódź, naturalna fotografia łódź

sesja lifestyle, sesja ciążowa, sesja noworodkowa, sesja domowa, fotograf łódź18


Jak się ubrać?

Wasze stylizacje są dowolne, macie czuć się jak najbardziej komfortowo i swobodnie. Z doświadczenia wiem że najlepiej sprawdzą się ubrania gładkie, bez napisów i wzorów. Jeżeli macie zwykłe białe koszulki i body dla malucha to taki zestaw będzie idealny! Ale jeżeli macie swój niepowtarzalny styl, lubicie czerń albo kolorowe ubrania, to ubierzcie się w ten sposób! Pamiętajcie że na zdjęciach macie być Wy a nie przebrani ludzie! 


sesja świąteczna, sesja rodzinna, sesja noworodkowa, sesja domowa, naturalne zdjęcia, jak w bajce, joanna piesiak

sesja lifestyle, sesja domowa, sesja ciążowa, sesja noworodkowa, naturalne zdjęcia rodzinne, fotograf łódź


Macie zwierzęta? To wspaniale! Bardzo chętnie wykonam Wam zdjęcia razem z nimi, to w końcu część Waszej rodziny!


jak w bajce, joanna piesiak fotografia, fotograf łódź

sesja lifestyle, domowa sesja noworodkowa, naturalna sesja rodzinna, fotograf łódź

jak w bajce, sesja lifestyle, sesja rodzinna, sesja dziecięca

sesja lifestyle, domowa sesja ciążowa, fotograf łódź


Czy nasze mieszkanie się nadaje?

Często macie w tym temacie wątpliwości, a ja zawsze odpowiadam Wam to samo. Możecie nie mieć skończonego remontu, możecie wynajmować mieszkanie zupełnie nie w Waszym guście lub mieszkać z rodzicami i mieć do dyspozycji jeden pokój ale jeżeli się kochacie to na zdjęciach będziecie mieli dokładnie tą miłość! Reszta jest tylko tłem! A za parę ładnych lat i tak wrócicie do tych zdjęć z sentymentem i uśmiechem, bo właśnie w tym pierwszym domu zaczynają się Wasze wspólne historie! 

Z kwestii praktycznych zadbajcie tylko o to aby pomieszczenie było “ogarnięte”, mówię tu o zbędnych rzeczach/ubraniach/naczyniach w tle, bo im mniej tym lepiej!


sesja dziecięca, sesja lifestyle, sesja domowa, fotograf łódź, jak w bajce, joanna piesiak fotografia

sesja lifestyle, domowa sesja noworodkowa, sesja rodzinna łódź

sesja lifestyle, domowa sesja ciążowa, fotograf łódź


Podsumowując

Dlaczego tak bardzo pokochałam sesje lifestyle? Ponieważ dla mnie samej, ulubionymi zdjęciami w moich rodzinnych albumach są te zrobione przez mojego Tatę, ze szczerymi uśmiechami, zabawnymi sytuacjami ale przede wszystkim z prawdziwą i widoczną miłością! Tego samego chciałabym dla Was, żebyście po paru latach spojrzeli w swój album i uśmiechnęli się na widok tych zdjęć mówiąc “tak wyglądało nasze mieszkanie, to była nasza kanapa na której mieliśmy swoje pierwsze wspólne zdjęcie”! 

Moda na zdjęcia w studiu przychodzi i odchodzi w miarę nowych trendów, a obraz Waszej rodziny jest ponadczasowy!


sesja dziecięca, sesja lifestyle, sesja domowa, fotograf łódź, jak w bajce, joanna piesiak fotografia

sesja lifestyle, sesja domowa, sesja ciążowa, sesja noworodkowa, naturalne zdjęcia rodzinne, fotograf łódź

jak w bajce, sesja lifestyle, sesja rodzinna, sesja dziecięca


To co? Chcielibyście taką pamiątkę? Tu możecie poznać szczegóły OFERTA LIFESTYLE


 

Share:
%d bloggers like this: