c z e ś ć

 

Jeżeli tutaj jesteś to znaczy że chcesz poszerzyć swoją wiedzę z fotografii i jest mi ogromnie miło, że trafiłeś/trafiłaś właśnie na mnie! Na wstępie chcę Ci powiedzieć dlaczego ten kurs powstał oraz co kryje się za hasztagiem "korki z fotografii".

 

Parę lat temu uczęszczałam do szkoły z profilem fototechnik, zaczynając naukę byłam w temacie fotografii zielona, mimo że zdjęcia robiłam wcześniej i to w dodatku aparatem analogowym.

Podobno szkoła powinna mnie kształcić i pozwolić na rozwinięcie skrzydeł, ale bardziej mi je podcinała, miałam wrażenie że stan wiedzy nauczycieli jest mocno zbliżony do mojego…

Dlatego w swoim uporze zaczęłam sama zgłębiać temat!

Spotykałam się z bardziej doświadczonymi fotografami i czerpałam wiedzę oraz doświadczenia prosto od nich, co wcale nie było łatwe bo często strzegli swojej wiedzy jak skarbu! A pomiędzy tym… robiłam zdjęcia, mnóstwo zdjęć. Po skończonej szkole moja pasja zaczęła przekształcać się w moją pracę, dalej się uczyłam, tym razem już na warsztatach u moich ulubionych fotografów. Teraz wciąż się rozwijam, wciąż szukam, wciąż uważam że mogę więcej, ale wiesz co? Stwierdziłam że na samym początku, kiedy byłam totalnie zagubiona w temacie potrzebny był mi ktoś kto usiadłby ze mną i wytłumaczył co jest czym, po prostu, po ludzku bez fotograficznego żargonu. Takie fotograficzne korepetycje!

Dlatego postanowiłam stać się dla Ciebie taką osobą, chcę żebyś po wyjściu z mojego kursu odetchnął/odetchnęła z ulgą, że w końcu rzeczy które od miesięcy były niejasne, stały się w 100% zrozumiałe! Idea kursu powstała dwa lata temu i po tak wspaniałym przyjęciu tego pomysłu, postanowiłam pociągnąć temat odrobinę dalej.

Tak właśnie wpadłam na #korkizfotografii, nie są to klasyczne warsztaty grupowe, jest to indywidualny kurs na którym skupiam się w 100% na jednej osobie.

 

 

 

 

 

 

To co? Pomówmy o konkretach!

 

 

Kurs będzie obejmować kilka podstawowych tematów. Nie będzie to nudna lekcja jak w szkole!

Spodziewaj się dobrej kawy/herbaty, mnóstwa opowieści z życia fotografa oraz odpowiedzi na Twoje najbardziej nurtujące pytania!

 

 

Dla kogo jest poziom pierwszy?

 

 

Projekt #korkizfotografii jest skierowany do wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z robieniem zdjęć lub usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę.

Dlatego również powstały dwa poziomy - pierwszy oraz drugi.

Na poziomie pierwszym zajmiemy się wprowadzeniem do fotografii i wszelkich jej podstaw, dlatego tą opcję polecam wszystkim tym którzy są na samym początku nauki lub czują znaczne braki w swojej dotychczasowej wiedzy.

 

Tym się zajmiemy:

 

 

  1. Omówienie oczekiwań - co chciałbyś/chciałabyś rozwinąć, jaki jest cel, na czym się skupić
  2.  Podstawy fotografii - ISO/CZAS/PRZYSŁONA/BALANS BIELI
  3.  Tryby aparatu - dlaczego nie trzeba się bać trybu manualnego
  4. Omówienie sprzętu - aparaty/obiektywy, co kupić na start lub co dokupić do aktualnego zestawu
  5. Dlaczego robimy RAWy
  6. Praca w programach - Lightroom/Photoshop
  7. O czym warto pamiętać gdy robimy zdjęcia - jak ujarzmić światło
  8. Pytania i odpowiedzi 

Po kursie otrzymasz ode mnie wszystkie materiały aby ćwiczyć swoją przygodę z fotografią w domu!

Kurs trwa około 3 godzin

 

 

Cena kursu  700,00zł 

* zadatek za rezerwacje terminu wynosi 100zł

Masz może jeszcze jakieś pytania?

A może chcesz zarezerwować termin?

Śmiało, napisz do mnie!

 

 
Copyright © 2020 Jak w Bajce