#korki z fotografii

POZIOM PIERWSZY


 

Cześć!

Jeżeli tutaj jesteś to znaczy że chcesz poszerzyć swoją wiedzę z fotografii i jest mi ogromnie miło, że trafiłeś/trafiłaś właśnie na mnie! Na wstępie chcę Ci powiedzieć dlaczego ten kurs powstał oraz co kryje się za hasztagiem "korki z fotografii".

 

Parę lat temu uczęszczałam do szkoły z profilem fototechnik, zaczynając naukę byłam w temacie fotografii zielona, mimo że zdjęcia robiłam wcześniej i to w dodatku aparatem analogowym.

Podobno szkoła powinna mnie kształcić i pozwolić na rozwinięcie skrzydeł, ale bardziej mi je podcinała, miałam wrażenie że stan wiedzy nauczycieli jest mocno zbliżony do mojego…

Dlatego w swoim uporze zaczęłam sama zgłębiać temat! Spotykałam się z bardziej doświadczonymi fotografami i czerpałam wiedzę oraz doświadczenia prosto od nich, co wcale nie było łatwe bo często strzegli swojej wiedzy jak skarbu!

A pomiędzy tym… robiłam zdjęcia, mnóstwo zdjęć.

Po skończonej szkole moja pasja zaczęła przekształcać się w moją pracę, dalej się uczyłam, tym razem już na warsztatach u moich ulubionych fotografów. Teraz wciąż się rozwijam, wciąż szukam, wciąż uważam że mogę więcej, ale wiesz co?

Stwierdziłam że na samym początku, kiedy byłam totalnie zagubiona w temacie potrzebny był mi ktoś kto usiadłby ze mną i wytłumaczył co jest czym, po prostu, po ludzku bez fotograficznego żargonu. Takie fotograficzne korepetycje!

Dlatego postanowiłam stać się dla Ciebie taką osobą, chcę żebyś po wyjściu z mojego kursu odetchnął/odetchnęła z ulgą, że w końcu rzeczy które od miesięcy były niejasne, stały się w 100% zrozumiałe!

 

Idea kursu powstała w zeszłym roku, po tak wspaniałym przyjęciu tego pomysłu, postanowiłam pociągnąć temat odrobinę dalej. Tak właśnie wpadłam na #korkizfotografii, nie są to klasyczne warsztaty grupowe, jest to indywidualny kurs na którym skupiam się w 100% na jednej osobie.

 

To co? Pomówmy o konkretach!

 

Kurs będzie obejmować kilka podstawowych tematów.  Nie będzie to nudna lekcja jak w szkole! Spodziewaj się dobrej kawy/herbaty, mnóstwa opowieści z życia fotografa oraz odpowiedzi na Twoje najbardziej nurtujące pytania!

 

Dla kogo jest poziom pierwszy?

 

Projekt #korkizfotografii jest skierowany do wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z robieniem zdjęć lub usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę. Dlatego również powstały dwa poziomy - pierwszy oraz drugi.

Na poziomie pierwszym zajmiemy się wprowadzeniem do fotografii i wszelkich jej podstaw, dlatego tą opcję polecam wszystkim tym którzy są na samym początku nauki lub czują znaczne braki w swojej dotychczasowej wiedzy.

Tym się zajmiemy:


 

1.Omówienie oczekiwań - co chciałbyś/chciałabyś rozwinąć, jaki jest cel, na czym się skupić

 

2. Podstawy fotografii - ISO/CZAS/PRZYSŁONA/BALANS BIELI

 

3. Tryby aparatu - dlaczego nie trzeba się bać trybu manualnego

 

4. Omówienie sprzętu - aparaty/obiektywy, co kupić na start lub co dokupić do aktualnego zestawu

 

5. Dlaczego robimy RAWy

 

6. Praca w programach - Lightroom/Photoshop

 

7. O czym warto pamiętać gdy robimy zdjęcia - jak ujarzmić światło

 

8. Pytania i odpowiedzi 

 

Kurs trwa około 4 godzin

Cena kursu  500,00zł 

* zadatek za rezerwacje terminu wynosi 100zł

Terminy:


Marzec: 13/14

Kwiecień: 17/21

Maj: 12/17

Lipiec: 17/18

Wrzesień: 8/11

Masz może jeszcze jakieś pytania? A może chcesz zarezerwować termin? Śmiało, napisz do mnie!


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego Imienia i Nazwiska i adresu email w celach kontaktowych i przedstawienia oferty zgodnie z Polityką Prywatności zawartą na stronie jakwbajce.com