#korki z fotografii

POZIOM DRUGI


 

Cześć!

Jeżeli tutaj jesteś to znaczy że chcesz poszerzyć swoją wiedzę z fotografii i jest mi ogromnie miło, że trafiłeś/trafiłaś właśnie na mnie! Na wstępie chcę Ci powiedzieć dlaczego ten kurs powstał oraz co kryje się za hasztagiem "korki z fotografii".

 

Parę lat temu uczęszczałam do szkoły z profilem fototechnik, zaczynając naukę byłam w temacie fotografii zielona, mimo że zdjęcia robiłam wcześniej i to w dodatku aparatem analogowym.

Podobno szkoła powinna mnie kształcić i pozwolić na rozwinięcie skrzydeł, ale bardziej mi je podcinała, miałam wrażenie że stan wiedzy nauczycieli jest mocno zbliżony do mojego…

Dlatego w swoim uporze zaczęłam sama zgłębiać temat! Spotykałam się z bardziej doświadczonymi fotografami i czerpałam wiedzę oraz doświadczenia prosto od nich, co wcale nie było łatwe bo często strzegli swojej wiedzy jak skarbu!

A pomiędzy tym… robiłam zdjęcia, mnóstwo zdjęć.

Po skończonej szkole moja pasja zaczęła przekształcać się w moją pracę, dalej się uczyłam, tym razem już na warsztatach u moich ulubionych fotografów. Teraz wciąż się rozwijam, wciąż szukam, wciąż uważam że mogę więcej, ale wiesz co?

Stwierdziłam że na samym początku, kiedy byłam totalnie zagubiona w temacie potrzebny był mi ktoś kto usiadłby ze mną i wytłumaczył co jest czym, po prostu, po ludzku bez fotograficznego żargonu. Takie fotograficzne korepetycje!

Dlatego postanowiłam stać się dla Ciebie taką osobą, chcę żebyś po wyjściu z mojego kursu odetchnął/odetchnęła z ulgą, że w końcu rzeczy które od miesięcy były niejasne, stały się w 100% zrozumiałe!

 

Idea kursu powstała w zeszłym roku, po tak wspaniałym przyjęciu tego pomysłu, postanowiłam pociągnąć temat odrobinę dalej. Tak właśnie wpadłam na #korkizfotografii, nie są to klasyczne warsztaty grupowe, jest to indywidualny kurs na którym skupiam się w 100% na jednej osobie.

 

To co? Pomówmy o konkretach!

 

Kurs będzie obejmować kilka podstawowych tematów.  Nie będzie to nudna lekcja jak w szkole! Spodziewaj się dobrej kawy/herbaty, mnóstwa opowieści z życia fotografa oraz odpowiedzi na Twoje najbardziej nurtujące pytania!

 

Dla kogo jest poziom drugi?

 

Projekt #korkizfotografii jest skierowany do wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z robieniem zdjęć lub usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę. Dlatego również powstały dwa poziomy - pierwszy oraz drugi.

Na poziomie drugim zajmiemy się uporządkowaniem dotychczas zdobytej wiedzy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące spraw technicznych, omówimy pracę z klientem oraz zrobimy sesję którą można wykorzystać w swoim portfolio!

Tym się zajmiemy:


 

1.Omówienie oczekiwań - jaką dziedzinę fotografii chciałbyś/chciałabyś rozwinąć, co jest Twoim priorytetem

 

2. Omówienie social mediów wraz z portfolio

 

3. Usystematyzowanie podstaw fotografii - ISO/CZAS/PRZYSŁONA/BALANS BIELI/TRYBY APARATU/RAWY

 

4. Omówienie sprzętu - aparaty/obiektywy/lampy, co dokupić do aktualnego zestawu 

 

5. Praca w programach - Lightroom/Photoshop, przydatne funkcje oraz presety

 

6. Oddawanie gotowego materiału - galerie internetowe, zgoda na publikację, nośniki pamięci oraz albumy

 

7. Praktyka - sesja Lifestyle lub narzeczeńska

 

8. O czym warto pamiętać gdy robimy zdjęcia - jak ujarzmić światło

 

9. Zgrywanie i katalogowanie nowego materiału 

 

10. Obróbka zdjęć z sesji

 

11. Biznes - zakładanie nowej firmy, dofinansowanie oraz budżet

 

12. Pytania i odpowiedzi

 

Kurs trwa około 7 godzin

Cena kursu  900,00zł 

* zadatek za rezerwacje terminu wynosi 100zł

Terminy:


Marzec: 27/28

Kwiecień: 24/28

Maj: 19/24

Lipiec: 24/25

Wrzesień: 15/18

Masz może jeszcze jakieś pytania? A może chcesz zarezerwować termin? Śmiało, napisz do mnie!


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego Imienia i Nazwiska i adresu email w celach kontaktowych i przedstawienia oferty zgodnie z Polityką Prywatności zawartą na stronie jakwbajce.com